Dnes je Pátek 26. 04. 2024 a svátek má Oto

Přátelský zápas v kopané

TJ Lukov 6:8 SK Blatnice

Tak a máme tady opět další utkání za sebou.Po začátku utkání diktovalo tempo převážně družstvo z Blatnice.To znamenalo také první gol, který dal Dalibor Pipáš. V rozmezí 3minut Blatnice opět zatlačila Lukovskou obranu a po krásném uvolnění dal Dalibor Pipáš svůj druhý gol v utkání. První centr Lukova posazený na hlavu Libora Kemsi znamenalo snížení na stav 2:1 pro Blatnici.V polovině prvního poločasu Tomáš Svoboda kopal rohový kop, kterým našel hlavu Jiřího Holíka a s přispěním brankáře, který špatně odhadl situaci skorovali. Neuběhla snad ani minuta a nejkrásnější střelou utkáni Pavel Hrůza dal gol,který se odrazil od břevna za brankouvou čáru. Ke konci poločasu skoroval Tomáš Svoboda krásnou střelou k levé tyči. Skore zápasu po poločase bylo 4:2 pro SK Blatnice. Do druhýho pločasu skočili Lukováci po hlavě a to znamenalo snížení na stav 4:3 střelou Jana Vidourka, který strávil na hřišti sotva 2minuty.Po dalších 2 minutách si obránce z blatnice chtěl hodit narážečku s brankářem,ale to Jan Vidourek trochu očekával a ukopl z nohy brankáře míč rovnou do brány.To znamenalo vyrovnání na 4:4. A tím zápas dá se říct začal od začátku. Další rychlá šance Lukova a to Pavel hrůza se vydal rychlostí větru do utoku a přímo dotlačil míč přes obranu a brankářa do brány. Lukov se ujal vedení 5:4. Po tvrdé sprše se Blatnice oklepala a začala střílet goly zase Blatnice.na 5:5 skoroval opět krásnou střelou jako z první půle Tomáš Svoboda.Na 6:5 dal gol jiří Holík z Blatnice.Lukov se nenechal a opět vyrovnal utkání na 6:6.Gol si připsal Petr Konvalinka.To bylo z Lukovské strany golově konec.poslední 2goly z blatnice si připsali Svoboda Miloš který si pěkně poradil s obranou a Marek Šabatka,který ukončil skore na 8:6 pro SK Blatnice.Velkou hvězdou týmu Blatnice byl Tomáš Svoboda, který dal v zápase 2 goly z překrásných akcí a byl k neuhlidání v celým zápase.my mu jen můžeme pogratulovat ať se mu tak daří dál.