Dnes je Pátek 26. 04. 2024 a svátek má Oto

Přátelský fotbal

Přepište historii!

Dne dne 2.6.2007 bylo sehráno další vzájemné fotbalové utkání mezi týmy SK Blatnice a TJ Lukov. Začalo se v svižném tempu a Blatnice měla plno smůly na začátku která spálila 3 jasné tutové šance. V zápětí Lukov vstřelil vedoucí gol a autor střely byl Zdeněk Veleba. Jako obvykle největší hrozbou byl marek Šabatka, který po střele k tyči vyrovnal na 1:1. Lukov po inkasovaném golu vystřídal brankáře Jana Vidourka za Zdeňka Eberla. Po 5 minutách na hřišti Vidourek nečekaně obral o rozehrávku obránce a nečekaně vstřelil gol. Stav utkání byl 2:1. Těsně před přestávkou Zeman zahrával rohový kop. Nejlepší místo si našel opět Vidourek a levačkou zavěsil do branky. Do poločasu se už nic nestalo a utkání mělo stav 3:1 pro TJ Lukov. Po přestávce tlak Lukova naustával a Zeman střelou k tyči dal gol na stav 4:1. Blatnice se nevzdávala a na hřiště poslala Jirky Holíka, který motal hlavu Lukovákům jak jen se dalo. A tím Kratochvíl vstřelil krásný gol na snížení na 4:2. Po chvilce se po pravé záloze prosmykl Lukáš Tesař a nečekanou centrovanou střelou přeloboval brankáře na stav 5:2. Třetí a čtvrtý gol vstřelil Holík, který se snažil o vyrovnání jak jen to šlo. Stav utkání 5:4. Už to vypadalo na vyrovnání ale hezkou kombinací a narážečkou před domácí brankou vstřelil gol Konvalinka. A rázem to bylo 6:4. Do konce zápasu už moc nescházelo a Blatnice stačila už jen vylepšit výsledek střelou Šabatky na 6:5 pro tým TJ Lukov. Lukov zde vyhrál poprvé v historii a zaslozuženě se mohl radovat.