Dnes je Pátek 12. 08. 2022 a svátek má Klára

3.Ročník nohejbalu v Ohrazenicích

Účastnilo se 11 družstev

Za krásného dne v Ohrazenicích brzo ráno se rozlosoval turnaj trojic v nohejbale.Jelikož náš tým z Lukova byl po páteční akci trošku ráno mimovědomí tak sme dostali na rozehrání dužstvo s kterým sme odehráli snad nejlepší zápas v naší historii a dali sme si jasný cíl dostat se na bednu. v Základní skupině jsme odehráli 4 utkání z toho 2 vyhraná a 2 prohraná a skončili sme na 3 postupovým místě. Ve čtvrtfinále sme narazili na druhýho ze skupiny B což byl tým poskládaných ze zkušených hráčů z Popovic.Nad všechna očekávání sme nevěřili vlastním očím a vyhráli jsme ho 2:0 (10:2,10:2). V semifinále sme narazili na tým z Ohrazenic , který nás v základní skupině smetl 2:0.Tento zápas byl úplně jinej,smečař na síti předváděl neskutečné smeče , zadáci výborné nahrávky , které neměly chybu a zápas nakonec skončil vítězně pro náš tým 2:1 (10:8,9:10,10:8) a tím pádem jsme byly ve finále.Finále bylo vyprovázeno nádhernou atmosférou které jsme po krásném boji sice těsně prohrály 2:1(10:8,9:10,6:10), ale za to nás víc těší ,že jsme si mohli zahrát s druholigovým hráčem co hrál ve vítězném týmu.Tímto bych chtěl ještě poděkovat pořadatelům za suprový turnaj se spoustou kvalitních týmů a výbornou atmosférou.

Náš tým hrál ve složení:

- Zadáci: Konvalinka Petr a Hrdý Rostislav

-Smečař: Vidourek Jan ml.

Trenéři týmu: Blažek Eduard st. a Hrdý Stanislav

Vložil Jan Vidourek ml. | 13.07.2008